Zakład Wielobranżowy PITER Piotr Kita

ogrodzenie

Każda posesja powinna posiadać swoje ogrodzenie. Jest to najlepszy sposób na oddzielenie jej od reszty terenu i na zapewnienie bezpieczeństwa. Poza tym ogrodzenie spełnia także rolę reprezentacyjną. Jest to wszak pierwszy element posesji, z jakim mają do czynienia odwiedzające nas osoby.

ogrodzenie przemysłowe

Ogrodzenie to jeden z najważniejszych elementów każdej posesji. Z jednej strony ogrodzenie ma niemały wpływ na wygląd zabudowań i estetykę całego terenu, na jakim jest postawione. Z drugiej strony chroni przed nieproszonymi gośćmi i nie zawsze mowa tutaj o ludziach. Trzecia sprawa to fakt, że ogrodzenie dobrze wytycza granice naszej działki. Widać więc, że ogrodzenie faktycznie pełni różne role. Dodatkowe cechy ogrodzenia widać szczególnie w momencie podzielenia go na ogrodzenie posesyjne oraz przemysłowe. Dziś zastanowimy się, czym charakteryzuje się ta druga grupa, czyli ogrodzenia przemysłowe.

ogrodzenie tarasu

Taras to miejsce, w którym cała rodzina może spędzać czas na świeżym powietrzu, bez konieczności wychodzenia poza obszar domu. Często posiada ogrodzenie, a także całkowite lub częściowe zadaszenie. Ogrodzenie tarasu czyni jego przestrzeń bardziej przytulną oraz może osłaniać ją od wiatru i hałasu. Ponadto solidnie ogrodzony taras daje większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

naped do

Automatyka bram staje się powoli coraz popularniejszym rozwiązaniem. Dzięki niej nasze życie staje się lepsze, a my np. nie musimy opuszczać ciepłego miejsca w samochodzie, by mroźną zimą otworzyć bramę garażową. Automatyka sprawia, że nasze życie jest lepsze, a jego jakość się znacznie podnosi. Warto w nią zainwestować, tym bardziej, by nikt z zewnątrz nie mógł bez naszej zgody dostać się na posesję.

brama ogrodzeniowa

Brama ogrodzeniowa nie tylko skutecznie chroni całą posesję. Może również stanowić element dekoracyjny domu i ogrodu. Taka reprezentatywna część całej posiadłości powinna doskonale komponować się z całym otoczeniem, ale być przy tym praktyczna. Czym zatem kierować się podczas wyboru takiej bramy?

napęd do bramy

Posiadacze garażu wiedzą doskonale, jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniej bramy garażowej. Powinna ona być odpowiednio wymierzona, aby zapewniać swobodny wjazd i wyjazd samochodu bez żadnych utrudnień. Wybór bramy uzależniony jest w dużej mierze od przestrzeni, jaka znajduje się przed garażem, a także od całościowego designu budynku – brama musi bowiem harmonijnie z nim współgrać. Newralgicznym elementem bramy garażowej jest system zautomatyzowanej obsługi. Choć nie jest on obowiązkowy, wiele osób decyduje się na jego montaż. Dlaczego napęd automatyczny do bramy garażowej jest wart zainteresowania?