Zakład Wielobranżowy PITER Piotr Kita

Dlaczego warto zainwestować w automatykę do bramy garażowej?

Posiadacze garażu wiedzą doskonale, jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniej bramy garażowej. Powinna ona być odpowiednio wymierzona, aby zapewniać swobodny wjazd i wyjazd samochodu bez żadnych utrudnień. Wybór bramy uzależniony jest w dużej mierze od przestrzeni, jaka znajduje się przed garażem, a także od całościowego designu budynku – brama musi bowiem harmonijnie z nim współgrać. Newralgicznym elementem bramy garażowej jest system zautomatyzowanej obsługi. Choć nie jest on obowiązkowy, wiele osób decyduje się na jego montaż. Dlaczego napęd automatyczny do bramy garażowej jest wart zainteresowania?

 

Automatyka w bramach garażowych ułatwia życie!

 

I to jest podstawowy powód, dla którego warto zainwestować w to nowoczesne rozwiązanie. Dzięki niemu obsługa wjazdu do garażu stanie się zdecydowanie prostsza, niezależnie od posiadanego modelu bramy. Napęd można zamontować w bramach przesuwnych, skrzydłowych, uchylnych, rolowanych, rozsuwanych... To uniwersalna propozycja dla wszystkich użytkowników, ceniących wygodę.

 

Wybierając automatykę do bram garażowych, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów. Nasi specjaliści służą pomocą! Napęd do bramy musi być zoptymalizowany do:

  • modelu posiadanej bramy – od niego uzależniony jest rodzaj napędu,
  • jej ciężaru – aby automat swobodnie obsługiwał bramę,
  • planowanej intensywności eksploatacji.

 

Uwzględniając te kwestie, nasi profesjonalni doradcy pomogą wybrać napęd idealny, który będzie służył przez długie lata, znacząco podnosząc komfort korzystania z garażu.

 

Napędy nie tylko do bram garażowych...

 

Pamiętaj, że nie tylko brama garażowa może zostać wyposażona w zautomatyzowany system obsługi! Również bramy ogrodzeniowe mogą być wprawiane w ruch poprzez nowoczesny napęd. Specjalizujemy się w tworzeniu bram, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pomóc w doborze napędu idealnego. Obsługa bramy wjazdowej, ogrodzeniowej czy garażowej nigdy nie była łatwiejsza!