Zakład Wielobranżowy PITER Piotr Kita

AKTUALNOŚCI

Nowości w ofercie ogrodzeń

Aktualności

Nasi Klienci mają gwarancję nie tylko fachowej obsługi, ale także bycia na bieżąco z wszelkimi nowościami firmy Piter. Nowy wzór przęseł ogrodzeniowych? Innowacyjny typ bram przesuwnych albo innego typu bram ogrodzeniowych? Poinformujemy i przedstawimy wszystkie nowoczesne ogrodzenia. Co więcej, będziemy również zaznaczać newsy o promocjach lub innych ważnych zmianach w propozycji czy to produkcji metalowych ogrodzeń czy też usług spawalniczych lub innych działalności firmy.

 

UWAGA !!!

WYCENIAMY KAŻDE ZLECENIE INDYWIDUALNIE !!!

Samodzielna wycena

Udostępniliśmy na naszej stronie specjalny kalkulator, dzięki któremu będziecie mogli Państwo samodzielnie obliczyć koszt wykonania ogrodzenia. 
Są to ceny orientacyjne - choć bardzo zbliżone do faktycznych kosztów. W przypadku zamówień nietypowych prosimy o kontakt - przygotujemy dobrą ofertę!

Kalkulator kosztów wykonania ogrodzeń

Nowa strona internetowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę internetową. Mam nadzieję, że zawarte na niej informacje pozwolą na zapoznanie się z ofertą i zachęcą Państwa do skorzystania z naszych usług.
Przy pomocy prostego kalkulatora mogą Państwo samodzielnie oszacować orientacyjny koszt ogrodzeń lub balustrad. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

AKTUALNOŚCI