Zakład Wielobranżowy PITER Piotr Kita

KILKA SŁÓW O FIRMIE

O firmie

Poznaj nas!

Firma Piter prężnie działa na rynku jako producent bram ogrodzeniowych, a także innych elementów, bez których metalowe ogrodzenia nie miałyby racji bytu. Codziennie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kolejnych Klientów. Gwarantujemy doskonałej jakości m.in. przęsła ogrodzeniowe, po które serdecznie zapraszamy właścicieli posesji i firm z województwa opolskiego, w tym z najbliższych naszej siedzibie miast – Nysy i Prudnika.   

Fachowe podejście do każdego zlecenia, sumienne wykonywanie obowiązków i dotrzymywanie terminów czynią z nas solidną firmę wartą zaufania. Zgłaszając się do nas, stawiają Państwo na profesjonalizm w montażu ogrodzeń, które wcześniej zostały wykonane z solidnych materiałów. Nasze ogrodzenia posłużą Państwu latami.  

Specjalność

Branża metalowych ogrodzeń jest bardzo rozbudowana. My sami specjalizujemy się w ogrodzeniach ozdobnych, bramach ogrodzeniowych, a także montażu napędów do bram. To jednak nie koniec naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółowym zakresem, a w przypadku pytań – do kontaktu.


TO MY TWORZYMY WIZYTÓWKĘ TWOJEJ POSESJI

 

Nasi główni kooperanci:

 AKTUALNOŚCI